EngRus

 

 

Peakorraldajad:

MTÜ Kirjandusfestival Prima Vista - www.kirjandusfestival.tartu.ee

W. Struve 1, Tartu 50091

 

Eesti Kirjanduse Selts - www.kirjandus.ee

Eesti Kirjanike Liidu Tartu osakond - www.ekl.ee/tartu

Tartu Linnaraamatukogu - www.luts.ee

Tartu Ülikooli Raamatukogu - www.utlib.ee

 

Prima Vista 2017 korraldustoimkond


Ilona Smuškina

MTÜ Kirjandusfestival Prima Vista juhatuse esimees

telefon: 737 5749, 51 53 387, e-post: ilona.smuskina@ut.ee

 

Marja Unt

kirjandusfestivali kontaktisik ja programmijuht

telefon: 742 7079, 56 90 68 36; e-post: marja.unt@gmail.com

 

Katriin Kaljovee

projektijuht

telefon: 737 5727; e-post: katriin.kaljovee@ut.ee

 

Berk Vaher

projektijuht

telefon: 51 17 162; e-post: berkvaher@gmail.com

 

Linda Jahilo

Pargiraamatukogu ja Prima Vista saksakeelse programmi koordinaator

telefon: 53 40 21 68; e-post: linda.jahilo@luts.ee

 

Elena Sipria-Mironov

Prima Vista raamatulaada koordinaator

telefon: 5251456 ; e-post: elena.sipria-mironov@ut.ee

 

Jane Eskla

Prima Vista raamatulaada koordinaator

telefon: 56838082; e-post: jane.eskla@gmail.com,

 
Evelin Arust

Prima Vista kirjandusõhtute korraldaja, projektijuht, reklaamijuht

telefon: 53944633; e-post: evelinarust@gmail.com

 

Olga Einasto

Prima Vista venekeelse programmi koordinaator

telefon: 55 37 982; e-post: olga.einasto@ut.ee

 

Triin Ploom-Niitra

Prima Vista Noorteka korraldaja, kaubamaja eriprogrammi koordinaator, Värska programmi koordinaator ja konkursi „Esimene samm“ projektijuht

telefon: 55 68 02 53; e-post: triinploom@hotmail.com

 

Külli Kukk

vabatahtlike koordinaator

telefon: 5151806; e-post: kyllikukk@gmail.com

 

Helena Nagelmaa

projektijuht

telefon: 55645335; e-post: primavista.festival@gmail.com

 

Kadi Kass

Prima Vista infootsingumängu projektijuht

telefon: 55690948; e-post: kadi.kass@ut.ee

 

Halliki Jürma

Pargiraamatukogu korraldaja

telefon: 736 1383; e-post: halliki.jurma@luts.ee

 

Ädu Neemre

Pargiraamatukogu lasteprogrammi korraldaja

telefon: 736 1389; e-post: adu.neemre@luts.ee


Epp Nõges

Pargiraamatukogu lasteprogrammi korraldaja

telefon: 736 1390; e-post: epp.noges@luts.ee


Eve Valper

kunstnik

telefon: 737 5751; e-post: eve.valper@gmail.com


Prima Vista 2017 tunnuskujundus: Eve Valper

 

Kaisa Ling

kodulehe haldur

telefon: 53454841; e-post: kaisamaria.de.la@gmail.com

 

 

e-Stonia kodulehekülgede disain ja programmeerimine