EngRus

Prima Vista raamatulaat

Hea kirjastaja!

 

Rahvusvaheline kirjandusfestival Prima Vista kutsub Teid osalema Prima Vista raamatulaadal. Lõuna-Eesti suurim raamatulaat toimub sel aastal 10. ja 11. mail Tartu Raekoja platsil olevas telgis.

Raamatulaat on mõlemal päeval avatud kell 10-20.

Siit leiate raamatulaada registreerimislehe, kus on ära toodud müügibokside suurused ja hinnad. Ootame täidetud ja allkirjastatud registreerimislehti tagasi hiljemalt 10. aprilliks 2017 skaneeritult e-postiga aadressile jane.eskla@gmail.com või posti teel (W. Struve 1, 50091 Tartu). Registreerimistähtajast kinni pidamine on väga oluline, kuna raamatulaadal osalevate kirjastuste nimed märgitakse ära Prima Vista kirjandusfestivali programmivihikus.

Kasutage võimalust reklaamida tasuta oma kirjastuse uuemaid raamatuid Prima Vista kirjandusfestivali programmivihikus. Raamatute kaanepildid ja lühikirjeldused saatke hiljemalt 8. aprilliks 2017 aadressile skaseorg@gmail.com. Igal kirjastusel on võimalus tutvustada 2 uut raamatut ning tutvustuste pikkuseks programmivihikus on kuni 350 tähemärki. Ühtlasi pakume võimalust tasuta raamatute esitlemiseks ning vajadusel abistame esitluste korraldamisel.

Kirjastustele pakume:

- mõistliku hinnaga rendipinda;

- tasuta esitluskohti ja esitlusaegu;

- tasuta uute raamatute reklaami kirjandusfestivali programmivihikus;

- laadal osalevate kirjastuste reklaam flaieritel ja Prima Vista plakatitel;

- soodsat toitlustust lokaalis Suudlevad Tudengid.

Detailsemat infot tingimuste kohta avaldatakse Prima Vista kodulehel jooksvalt.

(Tartu Ülikooli raamatukogu on suletud renoveerimistööde tõttu)

 

Prima Vista raamatulaat on suurepärane võimalus müüa raamatuid, korraldada huvitavaid esitlusi ning reklaamida oma kirjastust.

 

Kohtumiseni raamatulaadal!

 

Jane Eskla, tel. 56 838 082

Svea Kaseorg, tel. 58 453 430

Prima Vista raamatulaada koordinaatorid

http://kirjandusfestival.tartu.ee/

 

e-Stonia kodulehekülgede disain ja programmeerimine