Tundekasvatus

Luulefilmi  Tundekasvatus” linastus

29. septembril kl 16:30–18:10 linastub luulefilm „Tundekasvatus“ Tartu Elektriteatris

✔ Sündmus on publikule tasuta! Palume enda tulekust teada anda: forms.gle/uNKZYQaU1RRaAgrS8.

Sündmusel palume esitada Covid-19 vastu vaktsineerimist, haiguse läbipõdemist või negatiivset testitulemust kinnitav tõend.

Projektis, mis on inspireeritud peaasjalikult luuletaja Tõnis Vilu loomingust, osaleb neliteist luuletajat Eestist, Ühendkuningriigist ja Iirimaalt. Paljudes videotes mõtestavad luuletajad oma viimase aja meeldejäävamaid kontaktiotsimisi kaaslastega ning leiavad ühiseid kokkupuutepunkte sügavalt isiklikke teemasid käsitledes.

Tõnis Vilu luulet esitab näitleja ja luuletaja Merca, kõik teised avaldatud luuletused on autorite omalooming peamiselt nende endi esituses. Filmis teevad kaasa projekti mentorid lavaluuletaja Joelle Taylor ning luuletaja ja teatritegija Adam Kammerling Londonist ning luuleprõmmude eestvedaja Sirel Heinloo, kes on ka projekti loominguline vedaja. Luuletused on sidunud kokku videokunstnik Einar Lints. Tulemuseks on ainulaadne ja eripalgeline poeetiline eksperiment, mis ületab nii füüsilised kui tundelised piirid ja ühendab kahes keeles luulehääled, mida varem koos kuuldud pole.

Film on vaadatav ka Prima Vista YouTube’i kanalil.