Team

Peakorraldajad:

MTÜ Kirjandusfestival Prima Vista – www.kirjandusfestival.tartu.ee
W. Struve 1, Tartu 50091

Eesti Kirjanduse Selts – www.kirjandus.ee
Eesti Kirjanike Liidu Tartu osakond – www.ekl.ee/tartu
Tartu Linnaraamatukogu – www.luts.ee
Tartu Ülikooli Raamatukogu – www.utlib.ee

Prima Vista 2020 korraldustoimkond

Annika Aas
MTÜ Kirjandusfestival Prima Vista juhatuse esinaine, prantsuskeelse programmi koordinaator
telefon: 5266442, annika.aas@luts.ee

Ilona Smuškina
MTÜ kirjandusfestival Prima Vista asutajaliige, sotsiaalprogrammi koordinaator
telefon: 5153387, ilona.smuskina@ut.ee

Marja Unt
kirjandusfestivali kontaktisik ja programmijuht
telefon: 742 7079, 56906836, marja.unt@gmail.com

Berk Vaher
projektijuht, partnerlinna programmi koordinaator
telefon: 5117162, berkvaher@gmail.com

Svea Kaseorg
finantsjuht
telefon: 58453430, svea.kaseorg@ut.ee

Linda Jahilo
Pargiraamatukogu ja Prima Vista saksakeelse programmi koordinaator
telefon: 53402168, linda.jahilo@luts.ee

Herdis Olmaru
kommunikatsioonijuht
telefon: 7375749, herdis.olmaru@ut.ee

Olga Einasto
Prima Vista venekeelse programmi koordinaator
telefon: 5537982, olga.einasto@ut.ee

Eve Pormeister
patrooniprogrammi koordinaator
eve.pormeister@luts.ee

Lilian Mengel
kujundaja
telefon: 737 5751, lilian.mengel@ut.ee

Irina Möldre
noorteprojektide koordinaator
telefon: 58002787, irina.moldre@luts.ee

Edith Hermann
kunstiprogrammi koordinaator
telefon: 56612608, edith.hermann@pallasart.ee

Kärt Rebane
Tartu Linnamuuseumi ja Lutsu majamuuseumi programmi koordinaator; Esimese Sammu projektijuht
telefon: 55613209, kartrebane9@gmail.com

Elena Sipria-Mironov
Raamatu ja roosi päeva ning raamatulaada koordinaator
telefon: 5251456, elena.sipria-mironov@ut.ee

Kersti Kuusemäe
Prima Vista raamatulaada koordinaator
kersti.kuusemae@ut.ee

Halliki Jürma
Pargiraamatukogu korraldaja
telefon: 56226213, halliki.jurma@luts.ee

Luule Ahu
Pargiraamatukogu õuekohviku ja Elava Raamatukogu korraldaja Tammelinnas
telefon: 7461036, luule.ahu@luts.ee

Kaisa Ling
hispaaniakeelse programmi koordinaator
kaisamaria.de.la@gmail.com

Mirjam Link
ungarikeelse programmi koordinaator
mirjam.li@gmail.com

Siim Lill
variautorluse paneeli korraldaja
siim.lill@gmail.com

Kristin Tohvre
fotograafide ja vabatahtlike koordinaator
kristin.tohvre@ut.ee

Kerstin Vestel
Insomniacathoni korraldaja
kerstin.vestel@gmail.com

Triin Ploom-Niitra
PV noorteka korraldaja
triinploom@hotmail.com

Ädu Neemre
Linnaraamatukogu lasteprogrammi korraldaja
telefon: 7361390, adu.neemre@luts.ee

Anu Amor-Narits
Linnaraamatukogu lasteprogrammi korraldaja
telefon: 7361390, amor-narits@luts.ee

Mai Põldaas
kliimapaneeli korraldaja
telefon: 7361 397, mai.poldaas@luts.ee

Tiina Sulg
Tantsuprojekt Vihurimäe korraldaja
tiina.sulg@luts.ee

Kadi Kass
Prima Vista infootsingumängu projektijuht
mskadi@gmail.com