Tegijad

Peakorraldajad:

MTÜ Kirjandusfestival Prima Vista – www.kirjandusfestival.tartu.ee
W. Struve 1, Tartu 50091

Eesti Kirjanduse Selts – tartu.kirjandus.ee 
Eesti Kirjanike Liidu Tartu osakond – www.ekl.ee/tartu
Tartu Linnaraamatukogu – www.luts.ee
Tartu Ülikooli Raamatukogu – www.utlib.ee

Prima Vista 2022 korraldustoimkond

Krista Aru
MTÜ Kirjandusfestival Prima Vista juhatuse esinaine telefon: 737 5700, krista.aru@ut.ee

Ilona Smuškina
MTÜ Kirjandusfestival Prima Vista asutajaliige, juhatuse liige, heategevusprogrammi koordinaator
telefon: 5153387, ilanasmuskina@gmail.com

Marja Unt
juhatuse liige, kirjandusfestivali kontaktisik ja programmijuht
telefon: 742 7079, 5690 6836, marja.unt@gmail.com

Berk Vaher
juhatuse liige, projektijuht
telefon: 511 7162, berkvaher@gmail.com

Svea Kaseorg
juhatuse liige, finantsjuht
telefon: 5845 3430, svea.kaseorg@ut.ee

Linda Jahilo
juhatuse liige, Saksa ja Põhjamaade autorite ning Tartu Linnaraamatukogu programmide koordinaator
telefon: 5340 2168, linda.jahilo@luts.ee

Liis Seljamaa 
kommunikatsioonijuht
telefon: 501 5484, liisuster@gmail.com

Annika Aas
Prima Vista võõrkeelse programmi koordinaator
telefon: 526 6442, annika.aas@elk.ee

Olga Einasto
Prima Vista venekeelse programmi koordinaator
telefon: 553 7982, olga.einasto@ut.ee

Tiit Pähnapuu
kujundaja
telefon: 5683 6893, tpahnapuu@gmail.com

Edith Hermann
kunstiprogrammi koordinaator
telefon: 5661 2608, edith.hermann@pallasart.ee

Elena Sipria-Mironov
Prima Vista raamatulaada koordinaator
telefon: 525 1456, elena.sipria-mironov@ut.ee

Kersti Kuusemäe
Prima Vista raamatulaada koordinaator
pvraamatulaat@ut.ee

Luule Ahu
Elava Raamatukogu koordinaator
telefon: 746 1036, luule.ahu@luts.ee

Ott Abroi
Elektriteatri programmi koordinaator
telefon:  5309 0619, ott615@gmail.com

Evelin Arust
Prima Vista läti- ja leedukeelse programmi koordinaator
telefon: 5394 4633, evelinarust@gmail.com

Kadi Kass
Prima Vista infootsingumängu projektijuht
kadi.kassile@gmail.com

Jaak Tomberg
Projekti “Paremad ja halvemad tulevikud” koordinaator
telefon: 5331 6276, jaak.tomberg@gmail.com

Triin Ploom-Niitra
Särtsuga kirjanduse”, Apollo programmi, Esimese sammu”, raamatu ja roosi päeva projektijuht
telefon: 5568 0253, triinploom@hotmail.com

Ceili Perlov
vabatahtlike ja fotograafide koordinaator
ceili.perlov@ut.ee

Ädu Neemre
lasteprogrammi koordinaator
telefon: 736 1390, adu.neemre@luts.ee

Anu Amor-Narits
lasteprogrammi ja heategevusprogrammi koordinaator
telefon: 736 1390, anu.amor-narits@luts.ee

Kirsti Läänesaar
heategevusprogrammi koordinaator
telefon: 736 1390, kirsti.laanesaar@luts.ee

Tiina Sulg
tantsuprojekti korraldaja
tiina.sulg@luts.ee

Klaari Tamm
kodulehe haldaja
klaari.tamm@luts.ee