Kirjandusfestival Prima Vista 2020 kutsub noori osalema fänniloomingu konkursil

Kirjandusfestival Prima Vista kuulutab välja konkursi, kuhu oodatakse oma lugudega osalema kõiki kuni 26 aastaseid fänniloomingu (fanfiction) autoreid.

„Prima Vista festivali kavas on alati kindel koht ka noortele suunatud üritustel,“ rääkis Prima Vista juhatuse festivali esinaine Annika Aas. „Sel aastal korraldame esmakordselt fänniloomingu konkursi ja loodame, et noored lasevad oma fantaasial lennata ning neil on inspiratsiooni paljudeks põnevateks lugudeks.“
Konkursile esitatava loo tekst peab olema kirjutatud eesti keeles, põhinema kirjandusteosel, sisaldama kuni 7000 sõna ning selles ei tohi olla ebasündsusi. Lugu ning vabas vormis avaldus koos autori kontaktandmetega tuleb saata e-postile irina.moldre@luts.ee või tavapostiga Tartu Linnaraamatukokku (Irina Möldre, Kompanii 3/5, Võõrkeelne ilukirjandus, Tartu 51004) märgusõna „Fänniloomingu konkurss” all. Tööde esitamise tähtaeg on 30. aprill 2020.

Parimad tööd valib välja viieliikmeline žürii ning võitja kuulutatakse välja 1. juunil Tartu linnaraamatukogus.

Tänavu Tartus toimuva rahvusvahelise kirjandusfestivali Prima Vista teemaks on „Inimese varjud“. Programmi keskmes on mälu, vaimne tervis, teadmised ja inimese mõju keskkonnale.

Lisateave:

Irina Möldre
Kirjandusfestival Prima Vista noorteprojektide koordinaator
Tel 58002787
E-post irina.moldre@luts.ee