Kõige imelikuma luuletuse võistlus

Prima Vista kirjandusfestival kutsub kooliõpilasi ja õpetajaid osalema kõige imelikuma luuletuse võistlusel.

Imelikke luuletusi võib luua üksi ja üheskoos, sõbra ja vaenlasega, hästi ja halvasti, armastusest ja vihast, tõest ja õigusest jne. Konkursile on oodatud nii kirjalikud tekstid kui ka videod, helitööd, fotod, tantsunumbrid, performance´id, kas või kudumid ja betoonehitised. Peamine, et autori(te) arvates oleks tegu päris imeliku, pentsiku, jabura, napaka luuletusega.

Konkursi žüriisse kuuluvad kirjanikud Doris Kareva, Valdur Mikita, Anti Saar, Tõnis Tootsen ja Ilmar Trull, kirjandusõpetaja Ivika Hein, kirjandusteadlane Joosep Susi, samuti Hanna Linda Korp, Maarja Helena Meriste ja Mirjam Parve ajakirjast Värske Rõhk. Žürii hindab luuletusi neljas kategoorias: algkool, põhikool, gümnaasium ja õpetajad.

Saada oma töö(d) hiljemalt 7. maiks aadressil imelikluuletus@gmail.com

(mahukamad videofailid laadida Youtube´i). Lisa kindlasti autor(id), kool ja klass. 

Kõige imelikumad luuletused ilmuvad ajakirjades Täheke ja Värske Rõhk ning kantakse ette 14. mail Tartu ülikooli raamatukogu ees aset leidval sündmusel “Avalik kohtumine lüürilise minaga”. 

Kontakt: Katrin Kullo, telefon 5083718

Luulekonkurss on 2024. aasta Prima Vista  “Paremad ja halvemad tulevikud” eelüritus.  “Paremad ja halvemad tulevikud” kuulub Euroopa kultuuripealinn Tartu 2024 põhiprogrammi.