Cloud Circuit — Deanna Radford & Jeremy Young (Kanada)

Foto: erakogu

Montréali luule- ja heliansambel Cloud Circuit leiab inspiratsiooni kommunikatsioonitõrgetest, vigasest/katkelisest/hakitud kõnest ja kaotsiläinud kontaktidest. Cloud Circuiti käivitavaks jõuks on ühenduste hallid alad, kadunud lõimed, saatmata signaalid, tehnoloogiaapsud ja voolukatkestused öö piiril. Etendustes põhineb Cloud Circuiti lähenemine koostööle ja improvisatsioonile, heli ja sõnu luuakse, lahatakse ja murtakse. Deanna Radford pakub oma luulet kui dekonstrueeritud sõnalist sündmust, Jeremy Young mängib võimendusega lihttoone.

Tegevuse varajasmal perioodil kuulusid ansamblisse  Alexandre St-Onge ja Philippe Vandal. Grupp on esinenud paikades, mis on seotud heli, muusika ja kirjandusega tegelevate kogukondadega ning on olnud laval koos selliste kunstnikega nagu David Grubbs, Ora Clementi, Christopher Tignor, Flying Hórses, skintone, Alex Zhang Hungtai, Vito Ricci, Paul Dutton, Lea Bertucci, Sarah Pagé ja Jonah Fortune, Jessica Ackerley, Eliza Kavtion, Michel Meunier, Ylang Ylang, Greg Davis, Khaleefa „Apollo the Child” Hamdan, Rasiqra Revulva, Jessica Pavone ja teised.

MINA, SINA, NEMAD

See on inimeste leiutis, lugu, sihtkoht, midagi, mille poole püüda, millest läbi minna ja kus sees olla. See on protsess. 

See on eluaegne unistus. See on unistus. See on elu. See on aeg.

See on töö. See ei ole töö. See on peavõit. See on võimatus. See on tavalisus. See on tavatus.

Väena on see lootus millelegi paremale. Õiglusele. Nirvaanale. Kergendusele. Naudingule. Harmooniale.

See on isiklik ja see on jagatud.

Utoopia

on meie.

Deanna Radford


Montréal, Tiohtià:ke, Mooniyang


30. märtsil, 2023

Laupäeval, 6. mail kell 19.00 Paide Muusika- ja Teatrimajas väikeses saalis.

Kolmapäeval, 10. mail kell 21.00 Utoopia Saatkonnas.

Laupäeval, 13. mail kell 22.30 kultuuriklubis Salong.

Vaata lisaks: Cloud Circuit — Deanna Radford & Jeremy Young (Kanada) – videotervitust